Misyon & Vizyon

Misyonumuz ;

30 yıllık bilgi birikim müşteri memnuniyeti ile bölgesinde ve ülkesinde TEK olmayı başaran yerli ve ithal takograflarda satış birinciliği olan ve bu başarısını İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET yaşasın anlayışı ile elde eden firmamız siz değerli müşterilerimize en iyisini yapana kadar en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.Güler yüzlü ve alanında tecrübe ve bilgi sahibi çalışanlarımız ile Edirne'den Kars'a aynı zamanda uluslararası bireysel ve kurumsal olarak birçok firmaya ve kişiye hizmet etmekteyiz. Elde etmiş olduğumuz bu MİSYON daki en büyük sermayemiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımızdır.


Vizyonumuz ;

Müşteriye hizmet anlayışının ne yazıkki sadece para kazanmaktan ibaret haline geldiği sektörümüzde anlayışımızın Bir çivi bir nalı, bir nal bir atı, bir at bir yiğidi, bir yiğit bir memleketi kurtarır! Ata sözünden de anlaşılacağı üzere doğru kullanılan TAKOGRAF'ında hayat kurtaracağını müşterilerimize anlatmak ve aktarmak.

Kurulduğumuz günden bugüne ilke kabul ettiğimiz manipülasyon ile dün ,bugün ve gelecekte de mücadele etme kararlılığımızla hizmete devam etmekteyiz. Gelişen ve değişen ve hergeçen gün teknoloji ile iç içe olduğumuz bu Dünya düzeninde müşterilerimizin sisteme kulaktan kulağa bilgiler ile değil alanında uzman olan çalışma arkadaşlarımızın aktaracağı bilgiler ile entegre olmasını sağlamak yapmış olduğumuz satış montaj bakım gibi hizmetlerimizin kaliteli olması en önemli VİZYON anlayışımızdır.